Op deze pagina zal de bouw van de nieuwe steiger en daarbij het ontstaan van de nieuwe haven worden bijgehouden met tekst en foto’s.
9 Mei 2019 zijn we begonnen met het versturen van de aanvraag naar het waterschap. Hierop kregen wij als reactie dat er eerst goedkeuring moest zijn van de gemeente Heemskerk en de Welzijn commissie voordat het waterschap het in behandeling ging nemen.
Samen met Piet Vet ben ik tekening gaan maken en deze hebben we toen op 27 mei opgestuurd naar de gemeente Heemskerk.
12 Augustus kreeg ik bericht van de gemeente dat ik al de tekeningen en extra formulieren, welke ik nog wel moest invullen , moest opsturen naar het Omgeving loket. Dit is de afdeling van de gemeente welke dit in behandeling neemt. 8 oktober werd dit in behandeling genomen , 6 november werd dit goed gekeurd.
Na een bezoek aan de Welzijn commissie in november kregen we ook hier groen licht .
Om er een beetje vaart achter te zetten hebben we dit meteen doorgestuurd naar het waterschap voor hernieuwde aanvraag.
18 December kregen we ook hier groen licht en gaan we de voorbereidingen voor de bouw in 2020 starten.
NIEUWE HAVEN/STEIGER SITUATIE.
Het gearceerde deel is de nieuwe steiger waar we de goedkeuring voor hebben gekregen. De steiger is loopbaar, en 9.80 mtr lang bij 80 breed. De opening van de nieuwe haven zal rond de 80 cm liggen.
In oktober is het dan zover, tweede helft van oktober gaan we als het weer meezit beginnen met de bouw van de steiger en daarmee ook de nieuwe haven.
Vrijdag 23-10 gestart met opslaan van de palen en het ponton bootje.













